DROŠĪBAS RISINĀJUMI

Esošie drošības risinājumi Aizsargā no zināmiem draudiem, bet tie nespēj Novērst draudus, kuri parādīsies tikai rīt vai kurus mēs vēl nepazīstam.
Vienīgais, kas spēj stāties pretī šādiem draudiem, ir  Nākamās Paaudzes drošības risinājumi, kas spēj novērst apdraudējumus pirms tie ir nodarījuši kaitējumu.
Mūsdienu drošības apdraudējumu vairs neļauj izmantot līdz šim izmantoto pieeju IT sistēmu aizsardzībā, jo tā vairs nav efektīva. Tā vietā, lai sistēmu AIZSARGĀTU no jau zināmiem draudiem, mums ir jābūt gataviem NOVĒRST vēl nezināmus draudus, pirms tie ir nodarījuši kaitējumu. SERVIR nodrošina šādu Jaunās Paaudzes drošības risinājumu integrāciju klienta IT sistēmās, tādējādi nodrošinot to gatavību saskarties ar mūsdienu drošības izaicinājumiem.

Galvenie ieguvumi

IXIA risinājumi nodrošina 100% tīkla datplūsmas pārraudzību gan fiziskajos datu centros, gan mākoņrisinājumos. Tīklu pakešu Brokeris optimizēs datu plūsmu un gādās, lai tikai nepieciešamie dati nonāktu pie atbilstošajiem analītikas un pārraudzības rīkiem. HawkEye un BreakingPoint nodrošinās tīkla un tīkla iekārtu testēšanu.

Fortinet SecurityFabric risinājums nodrošinās Next Generation drošības tehnoloģiju izmantošanu visā jūsu IT sistēmā – sākot ar ugunsmūri un beidzot ar darbastacijām.
Greycortex Mendel nodrošina izcilu redzamību tīklā apvienojumā ar zināmu un vēl nezināmu draudu atklāšanu un efektīvu vēsturisko datu apstrādi.
SERVIR speciālisti nodrošinās iepriekš minēto risinājumu integrēšanu klienta IT sistēmā, kā arī atbalstu to ekspluatācijā.

E-pasts: info@servir.lv

Tālrunis: +371 67006444

Servir