DROŠĪBAS RISKU ANALĪZE


Datorsistēmas kontrolē un vada gandrīz visus biznesa procesus, bet nodrošināt to aizsardzību ar tradicionālām metodēm vairs nav iespējams.
Lai nodrošinātu efektīvu IT sistēmas aizsardzību, ir nepieciešama analītikas sistēma, kas spēj “redzēt” visu un atklāt vēl nezināmus drošības apdraudējumus.
IT sistēmu apdraudējumu skaits ik dienas palielinās un tie kļūst arvien izsmalcinātāki. Paralēli tam, uzbrukumus veikt kļūst arvien vieglāk, jo šādus pakalpojumus var pat nopirkt tīmeklī. Šo iemeslu dēļ Drošības Risku Analīze kļūst īpaši aktuāla. Mums ir jāspēj atklāt ne tikai zināmus apdraudējumus, bet ir jābūt gataviem aizsargāties pret draudiem, kuriem vēl pat nav dots vārds.
SERVIR savā ieroču arsenālā ir iekļāvis tīkla datu-plūsmas analītikas rīku Mendel, kas izmanto Mākslīgā Intelekta, Mašīnmācīšanās un Lielo Datu analīzes piedāvātās iespējas. Tieši tas padara mūsu Drošības Risku Analīzi un Drošības Incidentu Izmeklēšanu tik efektīvu.

Galvenie ieguvumi

Greycortex Mendel

Nodrošina izcilu redzamību tīklā apvienojumā ar zināmu un vēl nezināmu draudu atklāšanu. Vēsturisko datu apstrāde sniedz efektīvu palīdzību drošības incidentu izmeklēšanā.

SERVIR

Analītiķi nodrošina iegūto datu kvalitatīvu apstrādi, tādējādi sniedzot maksimāli pilnīgu ieskatu par Drošības Riskiem konkrētajā IT sistēmā.

Pakalpojuma veidi

E-pasts: info@servir.lv

Tālrunis: +371 67006444

Servir