PAKALPOJUMI

 

DROŠĪBAS RISKU ANALĪZE


Veicam IT sistēmu drošības risku analīzi, kā arī drošības incidentu izmeklēšanu, izmantojot analītikas sistēmu, kura savā darbībā izmanto Mākslīgā Intelekta piedāvātās iespējas. Drošības apdraudējumi tiks atklāti, pirms tie ir nodarījuši kaitējumu.

 

DROŠĪBAS RISINĀJUMI


Nākamās Paaudzes aizsardzības rīki aizsargās jūsu IT un industriālās kontroles sistēmas (ICS) no zināmiem un vēl nezināmiem draudiem. Piedāvājam risinājumus 100% datu plūsmas kontrolei datu pārraides tīklos.

DATU AIZSARDZĪBA


Nodrošināsim datu glabāšanu Eiropā drošākajos datu centros Šveices Alpos, kā arī datu Neatgriezeniskas Dzēšanas risinājumu, ko ir sertificējušas NATO un 18 valstu drošības institūcijas. Veicam datu apstrādes procesa saskaņošanu ar Latvijas un ES likumdošanas prasībām.

MŪSU KLIENTI

PAR SERVIR

Par mums


 

SERVIR ir Latvijas IT uzņēmums, kura misija ir nodrošināt VISAPTVEROŠU IT sistēmu aizsardzību. Mēs dzīvojam laikmetā, ko raksturo strauja IT tehnoloģiju attīstība un vēl straujāks drošības risku pieaugums. Šie izaicinājumi pieprasa jaunu pieeju kiberdrošībai.

SERVIR nodrošina PROAKTĪVU IT resursu aizsardzību, primāru uzmanību veltot apdraudējumu NOVĒRŠANAI, pirms ir nodarīts kaitējums. Mūsu darbības galvenie virzieni ir Inteliģenta IT Infrastruktūras Aizsardzība un Datu Aizsardzība.


KONTAKTI

Kontakti


E-pasts: info@servir.lv

Tālrunis: +371 67006444

Adrese: Dzirnavu iela 57a, Rīga, LV-1010